
A kereskedelmi dolgozók a járvány ideje alatt is gondoskodnak a székesfehérvári vásárlókról!
„Meglepetéssel kedveskedtünk egy áruház dolgozóinak, de jelképesen ez a város minden dolgozójának jár! Tisztelettel köszönjük, hogy folyamatosan biztosítják számunkra a legfontosabb élelmiszereket és árukat!” -olvasható az egyik önkormányzati képviselő Facebook oldalán.
Dr. Márton Roland, Ráczné Földi Judit és Fazakas Attila székesfehérvári önkormányzati képviselők ezzel az ételosztással lepték meg az egyik kiskereskedelmi bolt dolgozókat.

Leave a Reply