A kiskereskedelmi dolgozók is örülhettek

spar-etelosztas

A kereskedelmi dolgozók a járvány ideje alatt is gondoskodnak a székesfehérvári vásárlókról!

Meglepetéssel kedveskedtünk egy áruház dolgozóinak, de jelképesen ez a város minden dolgozójának jár! Tisztelettel köszönjük, hogy folyamatosan biztosítják számunkra a legfontosabb élelmiszereket és árukat!” -olvasható az egyik önkormányzati képviselő Facebook oldalán.

Dr. Márton Roland, Ráczné Földi Judit és Fazakas Attila székesfehérvári önkormányzati képviselők ezzel az ételosztással lepték meg az egyik kiskereskedelmi bolt dolgozókat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


öt × kettő =