Ajándék a bölcsődéknek

bolcsode-etelosztas

Ráczné Földi Judit, Fazakas Attila és dr. Márton Roland önkormányzati képviselők „jelképesen egy tálca finom szendviccsel” kedveskedtek a bölcsődei dolgozóknak.

Ahogy írják, „köszönjük az ügyeletes bölcsődéinkben dolgozók felelősségteljes munkáját! Ők vigyáznak magas fokú óvintézkedések mellett azon kisgyermekekre, akiknek a szülei dolgoznak! Minden támogatást megérdemelnek. Köszönjük!”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


14 + tizenkettő =