Az ellenzéki képviselők most a volánosokat lepték meg

volan-etelosztas

Tovább folytatódott az ellenzéki képviselők ételosztása azon ágazatok tagjai részére, akik frontvonalban küzdenek a fehérváriakért.

A Jancsár utcai végállomásnál Barlabás András, Fazakas Attila, Ráczné Földi Judit és dr. Márton Roland szendvicseket adott át a volános buszvezetők részére.

Ezzel köszönték meg nekik és a háttérben dolgozó kollégáiknak, hogy továbbra is biztosítják a közösségi közlekedés zavartalan működését, nap mint nap becsülettel szolgálják Fehérvárt és környékét.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


3 × egy =