Köszöntjük az egészségügyi dolgozókat!

semmelweis

Július 1-jén ünnepeljük a a magyar egészségügyi dolgozók napját, a Semmelweis Napot.

A dolgozók utóbbi hónapokban is bizonyították, hogy a legnagyobb bajbna is helyt állnak, védőfelszerelés hiányában, nehézségek közepette, gyenge fizetések mellett is hősiesen küzdöttek a Koronavírus járványban.

Maximális tisztelettel gondolunk rájuk és ezúttal is megköszönjük áldozatos munkájukat. Bízunk abban, hogy munkájukat hamarosan tartós anyagi megbecsülés fogja kísérni!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


17 − 1 =