Újra vár a Múzeum

fekete-sas

Június 30-tól a Szent István Király Múzeum újabb négy kiállítóhelye nyitotta meg kapuit a látogatók előtt!

Videójukban felidézik a Fekete Sas Patikamúzeum, a Városi Képtár – Deák Gyűjtemény, a Hetedhét Játékmúzeum és a Palotavárosi Kiállítóhely varázslatos hangulatát, hátha Önök is kedvet kapnak egy hétvégi múzeumlátogatásra!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


kilenc + 2 =